Fotoable

4.7.9

Selfieleriniz için eğlenceli efektler

5.0

1

331k

Bu uygulamayı oyla

Fotoable resimleriniz üzerinde çalışmak için pek çok farklı araç içeren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Saniyeler içerisinde farklı görselleri kullanarak kolajlar oluşturabilir, düzinelerce farklı filtre uygulayabilir, herhangi bir fotoğrafın renklerini düzeltebilir ve mükemmel kompozisyonlar yaratabilirsiniz.

Fotoable'ın en dikkat çeken özelliği şüphesiz ki eğlenceli fotografik kompozisyonlar yaratmanızı sağlamasıdır. Bir şişeye herhangi bir görseli yerleştirin, bir miktar su, bir bardak veya kalp şeklinde bir kolye: Sadece kullanmak istediğiniz resmi seçin ve 'çerçeveye' göre ayarlayın.

Fotoable'ın diğer bir ilginç özelliği kolaj yaratıcısıdır. Birçok resmi bir kompozisyonda birleştirmenizi ve ikiden dokuza kadar fotoğrafı yerleştirebileceğiniz bir düzineden fazla farklı formatı seçmenizi sağlar. Ayrıca her bir resme ayrı ayrı her çeşit efekti ve filtreyi uygulayabilirsiniz.

Fotoable tonlarca farklı seçeneğiyle mükemmel bir uygulamadır. Bir görsele ince bir efekt yapmak istiyorsanız ya da dikkat çekici bir kompozisyon yaratmak istiyorsanız bunun için mükemmel bir araçtır.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X